Θαυμάσια εκδήλωση του Millennium Education Centre για την κοπή της πίτας

admin Νέα - Ανακοινώσεις

Το Millennium Education Centre πραγματοποίησε εκδήλωση για την κοπή της πίτας, τη Παρασκευή (24/1) στο Sante Cafe Bar στα Νέα Μουδανιά.

Αρκετός κόσμος τίμησε με τη παρουσία του την εκδήλωση, φυσικά ανάμεσά τους και σπουδαστές του MEC με οικείους τους, που περιελάμβανε εκτός από τη κοπή της πίτας και βραβεύσεις για τους καλύτερους των τμημάτων αλλά και όσους συμμετείχαν σε διαγωνισμούς εντός του 2019, συνοδεία ζωντανής μουσικής.

Επιπλέον, το λόγο πήρε η διευθύντρια της σχολής, κα Πέσχου Αθανασία, που έκανε μια αναδρομή στο 2019 και στις δράσεις του MEC, ενώ προανήγγειλε την Ημέρα Καριέρας Τουρισμού που διοργανώνει το Millennium Education Centre στις 12/2 στις εγκαταστάσεις της σχολής με τη συμμετοχή των μεγαλύτερων ξενοδοχειακών μονάδων της Χαλκιδικής.

Οι παρευρισκόμενοι απόλαυσαν το πρόγραμμα της εκδήλωσης και ευχήθηκαν μια καλή και δημιουργική χρονιά.

Θα ακολουθήσει πλούσιο φωτογραφικό υλικό στις σελίδες του Millennium Education Centre στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.